Веб-конференция с Ярославом Поповичем

8 декабря на «СпортОбозе» состоялась веб-конференция лучшего молодого велогонщика «Тур де Франс»-2005, бронзового призера «Джиро д’Италия» Ярослава Поповича

50.
Вітаха: Пропоную в честь земляка назвати сина, тобто мою : )))

Ярослав Попович: А ти пацан чи дівчина? : )


49.
Вітаха: Чи варто чекати якигось гарних проектів для вашого рідного міста з вашою участю?

Ярослав Попович: А в нас є якісь проекти в Дрогобичі?.. Не чув. Дякую за багато питань. Щастя, здоров’я, успіхів в навчанні! Не плачте ніколи! Хай буде весело!


48.
Вітаха: Привіт з рідного Дрогобича! Скажіть, чи реально очікувати вас в трійці Туру або хоча б Джиро в цьому році році? Хто буде перший номер в Діскавері?Ви, чи Хінкепі? Дякую.

Ярослав Попович: Надіюсь, що в одному з них двох - так. Буду дуже старатися. Хто сильніший - той і перший. Хінкепі вже довів, що він не може боротися за перемогу на великих турах.


47.
Alex: Привіт! Ярослав,ми чули,що в вашій сімї очікується поповнення!? Ви вже знаєте хто це буде-хлопчик чи дівчинка? А ім'я вибрали? Як ви готуєтесь до нового сезону?Чи змінилась програма підготовки порівняно з попереднім сезоном?

Ярослав Попович: Так, буде поповнення - хлопець. Має народитися приблизно 20 січня. Ім'я ще вакантне - пишіть, може виберу : ) Як готуюся? Шість разів на тиждень - тренування, три рази - в залі. Так, змінилася. Цього року я не поїхав в годи тренуватися на лижах і на гірському велосипеді, а приділив увагу більше велосипеду.


46.
вболівальник: добрий день!Ярослав як ви дуимаете,після 5ти років у пороф.спорті,участі у гран турах;чи не варто вам спробувати себе,у таких гонках як ,Тірено Адріатіко,Париж-Ніца,таж Сеттімана КАталана,яку ви вигравали.на мою думку,усі великі гонщики проходили цим шляхом.ЩОБ ПЕРЕМОГТИ у турі,джиро і вуелті.

Ярослав Попович: Прівєт! Авжеж, я цього року трошки міняю план і хочу одразу, в перші місяці сезону, виграти якісь змагання, щоб подивитися, чи я можу контролювати себе, команду і т.д. і т.п. Тому вболівай!


45.
53x11: Якими, на твою думку, якостями повинен володіти велогонщик високого класу в першу чергу...

Ярослав Попович: Не плакати ніколи! : ) Професіоналізмом, наснагою, не пити горілки, їсти більше вареників маминих... і не дружити з дівчатами, бо заведуть до гробу! : )


44.
Zuzia: Чули, що ти будеш приймати участь в Джиро-07, чи обговорювалося вже капітанство? Який склад команди планують на цю гонку, як ти оцінюєш трасу? Наскільки важкий підйом в Monte Zoncolan.(17 етап)

Ярослав Попович: Ми не вирішили остаточно мій календар. Я сподіваюсь, що це буде сильна команда і траса цього року чуть-чуть легша від милунорічної, а Монте Зонколан - це найважча гора світу.


43.
Стартон: Ярослав, відомо, що недавно Ви брали участь в змаганнях на треку в Манчестері. Які враження? Чи не задумуєтесь більше часу проводити на треку? Чи ностальгуєте по змаганням на Львівському треку?

Ярослав Попович: Так, я три тижні тому був у Манчестері (Англія) на показових змаганнях. Враження були дуже хороші, тому що трек майже як львівський за розмірами. Не по структурі і по обладнанню : ) Нема поки що можливості проводити більше часу на треку. Трошки згадую дитинство, як ми добиралися на львівський трек на електричці щодня.


42.
Riser: Ярослав! Вы помните свою победу на последнем «Тур де Франс»? Из этого следует вопрос: Почему не вы лидер команды? И второй: Какие перспективы отечественного велоспорта?

Ярослав Попович: Потому что не я самый сильный. Перспективи... В нас завжди були хороші гонщики, ще починаючи з старих часів. Потім вже пішов Гончар, я, і вже пішла молодь дуже сильна. Завжди в нас є хороші спортсмени, але нам тяжко вибратися за кордон, а тут на Україні нема умов і майже нема змагань. І порівняно з закордонними змаганнями вони просто неякісні.


41.
Геннадій: Які емоції Ви відчули після перемоги на етапі Туру?

Ярослав Попович: Плачу і сміюся, плачу і сміюся... А якщо серйозно - не пам'ятаю. Можу сказати: це відчуття, яке я давно не відчував.


40.
Геннадій: Як прходить Ваш день в спортивному плані (скільки проїжджаєте в день на велосипедіі чи займаєтнсь додатково бігом, чи в тренажерному залі, басейні і т.п.): а) під час сезону змагань б) в міжсезонні Дякую за відповідь.

Ярослав Попович: Розклад дня такий: Встаю о 8.30 або в 9.00. Сніданок, о 10 - виїзд (мінімум 2 години - максимум 7) Потім приїжджаю, їм фрукти, овочі і всяку... тому що на дієті, потім відпочиваю, масаж. І завжди знайдеться коло дому щось зробити. А в міжсезонні хожу в тренажерний зал тричі на тиждень, басейн не получається.


39.
Петрович: Хочу випити з тобою пляшку горілки. Як ми це можемо зробити?

Ярослав Попович: Петрович, заходь! Я тебе давно чекаю! Мій номер телефону - 00000.... Подзвони, поклич Славіка


38.
Леша: Тяжело оставаться патриотом Украины, проживая в Италии?

Ярослав Попович: "Україно, Україно!..." Ні, не важко. В мене дома половина Україна ы половина Нової Каледонії


37.
Сашко: Скільки разів на рік ви приїджаєте до рідного Дрогобичу? На честь кого названо ваше містечко?

Ярослав Попович: Думаю, 4-5 разыв на рік. Було місто Бич, не знаю, чого воно згоріло, на цьому місті відтворили нове і назвали Другий Бич, тобто Дрогобич.


36.
Дуняша: Ленс Армсторнг присылает вам поздравительные открытки на Новый год, Рождестиво и День рождения?

Ярослав Попович: Ага, присылает... Мы знакомы, но не до такой степени.


35.
Велофан: О чем бы вы хотели спросить Флойда Лендиса и Яна Ульриха?

Ярослав Попович: Лендиса: Шо ты наделал? Ульриха: Как дела? : )


34.
Саша: Сколько раз вы подтягиваетесь на перекладине?

Ярослав Попович: В последний раз подтягивался на перекладине много лет назад. Но если бы это был забор, а за забором - девушки, и среди них Памела Андерсон, - я бы пробил головой забор, но не подтянулся бы!


33.
Ксения: Ярослав, какие спортивные цели ставите перед собой в следующем году?

Ярослав Попович: Выиграть как можно больше соревнований.


32.
Философ: Слава, продолжете фразу: "Если бы я был президентом Украины, я бы..."

Ярослав Попович: Жестко! Тут моей головы не хватает... Я бы сделал дороги для украинских велосипедистов.


31.
Денис: Ярослав, у меня к вам сразу шесть вопросов:
1) Какая у вас самая заветная неспортивная мечта?
2) В какой церкви вы будете крестить вашего ребенка?
3) Все ли итальянки так красивы, как ваша супруга?
4) На каком языке вы думаете?
5) Не боитесь ли вы допинговых проверок, которыми так славиться велосипедный спорт?
6) Когда вы сами планируете выиграть Тур?
Заранее спасибо. Удачи!!!

Ярослав Попович: 1.Чтоб мой ребенок родился здоровым и все было нормально.
2.В Италии, как только родится. Есть у нас церковь возле дома.
3.Моя супруга - не итальянка, она смешанной крови и не считает себя итальянкой, так что не все. Я такую искал долго, аж на острове нашел : )
4.Не думаю : ) Я торможу... Честно говоря, не знаю.
5.Не боюсь. Пусть приезжают, когда хотят, вампиры поганые : )
6.Был уже такой вопрос. Читай ниже.


30.
Абориген: Как давно вы были на родине жены в Новой Каледонии? Там, наверное, тепло?

Ярослав Попович: Последний раз был в прошлом году. Там сейчас лето - 40 градусов. Жара, Африка, Ламбада...


29.
Ира: Если бы вы остались на необитаемом острове вдвоем с Памелой Андерссон, чтобы вы с ней делали?

Ярослав Попович: Мучал, мучал, мучал, а потом - плакал! Я бы зарылся по пояс в песок! Вот только не знаю - сверху или снизу... : )


28.
Геннадий: Правда, что у профессиональных велогонщиков существуют минимальные ограничения по заработной плате? Какие там цифры фигурируют?

Ярослав Попович: Да, это правда. В прошлом году минимальная зарплата была 34 тысячи евро за год, но в некоторых командах очень слабых даже этих денег не платят.


27.
Боб: Слава, вы знаете, кто убил Лору Палмер?

Ярослав Попович: Знаю, но не скажу. Я там був, мед, пиво пив, по вусах текло, а в рот не попало...


26.
Игорь: Когда мы увидим ваше интервью в журнале "Плэйбой"?

Ярослав Попович: Как только накачаюсь - так сразу! Нечего проказывать : ( Девушки пугаются. Вы хотите испугать девушек?!


25.
Профи: Слава, сейчас у "Астаны" есть проблемы с получением лицензии команды Про-тура. Говорят, если Винокурову и компании не удастся решить вопрос с UCI (Международным союзом велосипедистов), то в "Дискавери Ченнел" может вернуться Паоло Савольделли. В этом случае ваши шансы стать лидером на "Джиро" будут близки к нулю?

Ярослав Попович: Нет, Паоло Савольделли к нам не вернется уже точно. Сейчас решается вопрос "Астаны", и я думаю, что им дадут лицензию.


24.
Гоша: В 2001 году вы стали чемпионом мира. Какую премию получили за этот результат от украинских спортивных властей?

Ярослав Попович: ............. Ничего не получил..... Не положено.


23.
Лесик: Когда заканчивается ваш контракт с "Дискавери Ченнел"? Правда, что вас несколько месяцев назад приглашали в казахстанскую "Астиану"?

Ярослав Попович: Контракт заканчивается в 2007 году. То, что меня пригласили в "Астану"- это неправда. Просто разговаривал с Винокуровым. Может, как-нибудь сойдемся.


22.
Кинолог: Как поживает ваша овчарка Водка? Ві ей еще не нашли кавалера?

Ярослав Попович: Водка жива-здорова. Выпивает, не закусывая : ) Кавалер есть, но он стесняется говорить свое имя : )


21.
Андеграунд: Какой стиль музыки предпочитаете? Правда, что вы знакомы с Андриано Челентано и Тото Кутуньо?

Ярослав Попович: Все зависит от настроения. От танцевальной до всякой фигни : ) Украинская музыка мне тоже нравится - ВВ и МэдХэдс, белоруссы - Ляпис Трубецкой. Да, как-то их подвозил - таксовал, грачевал. Они мне спели - я их и подвез : )


20.
Творческий человек: Ярослав, как вы относитесь к представителям сексуальных меньшинств?

Ярослав Попович: Нормально. Но с ними не гуляю : )


19.
Автолюбитель: Ярослав, сколько вы максимально выжимали на своей BMV X5?

Ярослав Попович: 210, больше не ехала.


18.
Че Гевара: Каких политических взглядов вы придерживаетесь?

Ярослав Попович: Я не политик.


17.
Итальянец: Чао, Слава! Ты пользуешься интернетом? Какие сайты обычно предпочитаешь посещать?

Ярослав Попович: Чао-какао! А что такое Интернет? : ) Да, пользуюсь. Отвечаю на мейлы, которые отсылает мне моя команда. А чаще всего посещаю наши или российские сайты, чтобы узнать новости.


16.
Инна: Слава, какой ваш любимый город?

Ярослав Попович: У меня нет любимого города. Есть города, которые мне нравятся. Тем более, большие города, в которых я бывал. Я был во всех столицах Европы, но я там никогда не был, как турист. Все время пролетом, проездом, перескоком...


15.
Эдуард: Ярослав, в каких вы отношениях с нынешним руководством Федерации велоспорта Украины? Чтобы вам хотелось изменить в этих отношениях?

Ярослав Попович: В хороших отношениях.


14.
Елена: Сколько языков вы знаете?

Ярослав Попович: Зависит, как считать. Рідна мова моя - українська, це не рахується. Російська - це один. Польська - це два. Італійська - це три. Французська - тільки розумію чуть-чуть. Іспанську розумію більше, ніж чуть-чуть, навтіь пробую розмовляти. І англійську розумію і пробую розмовляти.


13.
Tolik: С чем было связано ваше неудачное выступление на чемпионате мира в Зальцбурге?

Ярослав Попович: С падением. Упал за два дня до соревнований. Хотел пособирать грибы в Австрии. И всё - потом болела спина и весь был закрепощен.


12.
Денис: Когда вы наконец победите на "Тур де Франс"?

Ярослав Попович: Вот когда побежду, тогда узнаешь первым : ) Очень тяжело. Надеюсь, в следующих 2-3 года.


11.
Налоговик: Сколько процентов налогов вы ежемесячно вновите в казну итальянского государства? Ведь вы платите налоги в Италии?

Ярослав Попович: 43%. І плачу, плачу, плачу... : (


10.
Алеся: С какой периодичностью вы приезжаете в Украину? И где именно вы живете в Италии?

Ярослав Попович: На Україну приїжджаю в останні два роки дуже часто - кожні два місяці. А до цього приїжджав два рази на рік по 10 днів. Живу біля Флоренції в одному з селищ, яке називається Кварата (в 20 км від Флоренції).


9.
Микола: Де будете святкувати Новий рік та Різдво Христове?

Ярослав Попович: Різдво буду вдома, в Італії з дружиною і з нашими хлопцями, які не мають сімей там, тому ми стаємо однією сім'єю. Новий рік - ще не вирішили, але думаю, що дома, бо ми очікуємо дитину.


8.
Артем: Когда мы вас вновь увидим на "Джиро д'Италии". Вы не скучаете по итальянской супермногодневке?

Ярослав Попович: Скоро. Дуже скучаю, тому що мені подобаються італійці, їхнє життя... Сподіваюсь, що вони мене ще не забули.


7.
Коля: Вы общаетесь с другим нашим ведущим велогонщиком Сергеем Гончаром? Хотели бы выступать с ним в одной команде?

Ярослав Попович: З Гончаром спілкуюся, може, раз в місяць по телефону. А так - це Володимир Білека, Андрій Гривко і Дмитро Грабовський. Ми всі разом живемо в радіусі 8 км. Ми тренуємося разом, пьєм разом, часто зустрічаємося, згадуємо рідну неньку-Україну і плачемо-плачемо... : )


6.
Оксана: Где девушки красивее, в Италии или в Украине? Как получилось, что ты нашел жену в далекой Новой Каледонии?

Ярослав Попович: Авжеж, на Україні! І тільки на Україні, на Україні!!! Наші - самі ліпші! Але я вибрав ненашу : ) Серцю не підкажеш. Де ти була, Оксаночко, раніше? : (


5.
Женя: Ярослав, уже известен ваш календарь на следующий сезон?

Ярослав Попович: Перші змагання відомі – це буде змагання-шестиднівка в Португалії, потім у Мілану - Сан-Ремо і третє, що я знаю, - це буде Париж – Ніца. Далі будемо вирішувати ближче до «Джиро Д’Італія» і «Тур де Франс»


4.
Андрей: Ярослав, правда, что с вашей "Дискавери Ченнел" подписал контракт итальянец Иван Бассо? Значит ли это то, что на него будет делаться ставка как на лидера команды на "Тур де Франс"?

Ярослав Попович: Правда. Так як Іван Бассо є найсильнішим гонщиком в світі, наша команда його взяла до себе, і 100% він буде лідером на «Тур де Франс», тому що слабший не може бути лідером. Якщо я доведу, що я сильніший, то будемо працювати на мене.


3.
Роман: Как Вам соблюдение правил дорожного движения в Украине? Я о том, легко ли выжить велосипедисту на наших дорогах? : )

Ярослав Попович: Я не люблю дотримуватися Правил дорожнього руху, в Італії я їх порушую. Але так, як порушують в Україні – це жах! Як кажуть поляки – «що занадто, то не здраво». Якщо машини не поважають машин, а велосипедистів вони не помічають. Я пару разів пробував їздити – це екстрім! : )


2.
Татьяна: Откуда Вы родом? Как попали в спорт?

Ярослав Попович: Село Калинів Самбірського району. Жив там до 12 років, а потім переселився в Дрогобич. А як попав в Дрогобич, так і попав в спорт : )


1.
Татьяна: Это правда, что у Вас жена - итальянка?

Ярослав Попович: В неї два підданства – італійське і французьке, так як її батько – італієць, а її мама – з Нової Каледонії (це французький острів)


11-12-2006


Список велосипедных новостей
Жіночі велосипеди LIV Enchant зі знижкою -20%!
Пропозиція тижня від "VeloOnline"
09-06-2017
Даруємо знижки на веломайки Funkier!
Чоловічі та жіночі веломайки від компанії Funkier зі знижкою -30%!
09-06-2017
Привіт літо! Знижка на одяг CRAFT -30%!
Не втрачай такої нагоди!
31-05-2017
Цікава пропозиція на велокрісла та багажники
Приходьте до наших магазинів та купуйте зі знижкою!
25-05-2017
Знижка на велосипед CUBE Attention 29"
Байк, який перевершує Ваші очікування!
25-05-2017
Реклама
Популярные
Рекомендуем
Новые фото


Продам недорого

2. Comanche tomahawk...
3. Schwinn mesa 26
4. Гибрид Apollo Tra...
5. НОВЫЕ велотрусы с...
VELOOnline - велосипедный магазин в Киеве, продажа и ремонт велосипедов, велосипеды горные, детские
© VELOOnline - велосипеды для всех и каждого!

Мы в социальных сетях
vk   facebook   twitter   google+ youtube instagram


Меню
VELOOnline
Хотите купить велосипед? Продажа велосипедов и аксессуаров с доставкой.
Веломагазины в Киеве
Киев, м. Оболонь
пр. Г. Сталинграда 4.
Карта проезда

Киев, м. Шулявка
ул. Гетьмана 6, блок А
Карта проезда

Киев, м. Осокорки
пр. Н. Бажана 10.
Карта проезда

Киев, м. Позняки
ул. Ахматовой 34
Карта проезда

+380 44 223-66-23
+380 67 125-33-35
+380 50 588-55-22

Все контакты ...
Велосипедный магазин VeloOnline Сеть велосипедных магазинов в Киеве. Продажа, прокат и ремонт велосипедов. +380 44 2236623 +380 67 1253335 +380 50 5885522 Украина, Киев, м. Оболонь пр. Г. Сталинграда 4. Украина, Киев, м. Шулявка ул. Гетьмана 6, блок А Украина, Киев, м. Осокорки пр. Н. Бажана 10. Украина, Киев, м. Позняки ул. Ахматовой 34
Работаем с 1996 года
Велосипед, велосипеды горные, велосипеды детские, велосипеды BMX, товары для спорта Перезвоните мне | Распродажа
(044) 223-66-23, (067) 125-33-35, (050) 588-55-22
велосипед, велосипеды горные продажа и ремонт в Киев Каталоги велосипедов, как выбрать велосипед, типы велосипедов
Найти
Велосипедный магазин c 1996 года, продажа и ремонт велосипедов Оплата | Доставка | Контакты | Написать | Статус   Корзина
Выбрать язык: Украинский язык Русский язык Английский язык