Положення про проведення Всеукраїнських дитячих велоперегонів «Дивогонка»

Положення про проведення Всеукраїнських дитячих велоперегонів «Дивогонка»

Положення про проведення Всеукраїнських дитячих велоперегонів «Дивогонка».
1. Загальні положення
Дитячі велоперегони організовані з метою розвитку та підтримки в дітей зацікавленості до їзди на велосипеді та пропаганди здорового способу життя, дбайливого ставлення до оточуючого середовища. Невід’ємною складовою велоперегонів є екоакція з прибирання місця проведення заходу силами волонтерів.
Загальне керівництво та організацію «Дивогонки» проводить Агенція пригод «Дивосвіт» разом з НСОУ «Пласт».
Місце, час проведення і програма заходу визначається регіональними організаційними комітетами самостійно та погоджується з національним організаційним комітетом.
2. Участь в гонці
Дитячі велоперегони «Дивогонка»– змагання на швидкість серед дітей 1-2 років, 3 років, 4 років, 5 років, 6 років, 7-8 років, 9-10 років, 11-13 років. Діти від 14 до 15 років беруть участь в категорії «Юніори».
Для участі у велогонці батьки мають заздалегідь попередньо зареєструвати дитину на участь на сайті або по телефону та зареєструвати учасника в день велоперегонів. Під час реєстрації батьки учасників заповнюють письмову Згоду батьків на участь наступного змісту:
Згода батьків на участь в дитячих велоперегонах «Дивогонка» в м. __________, ___________ (дата).
Я ___________________________________________________(ПІБ) , батько/мати/опікун учасника Дитячих велоперегонів «Дивогонка» в м. _______________________(назва міста велоперегонів), ______________________________________________ (ПІБ учасника), несу особисту відповідальність за дотриманням дитиною правил безпеки під час змагань. Претензій до організаторів не маю та не матиму. Населений пункт проживання учасника велоперегонів _________________________. Контактний телефон __________________, E-mail _____________________. Дата __________ Підпис ___________ Паспорт № _______________
3. Технічні вимоги та безпека
На старт допускаються учасники на будь-яких велосипедах, технічний стан яких відповідає загальноприйнятим нормам. Відповідальність за технічний стан велосипеда лежить на батьках учасників. Дозволено використання додаткових коліс, а також участь на біговелах.
Наявність шолома та його використання під час заїзду є обов’язковою умовою участі в велогонці (можлива організація прокату шоломів орг.комітетом перегонів).
Паління та вживання алкогольних напоїв в зоні проведення змагань заборонено!
Швидку медичну допомогу забезпечують організатори.
Контроль та дотримання техніки безпеки покладається на батьків учасників та місцевий орг.комітет.
4. Порядок реєстрації
Попередня реєстрація проводиться шляхом повідомлення на форумі сайта організатора у відповідному розділі або надсиланням СМС на телефон місцевого організатора. За рішенням організатора попередня реєстрація може бути закрита за кілька днів до початку велоперегонів, про що організатори сповіщають на сайті у відповідному розділі.
В разі відсутності попередньої реєстрації організатори мають право відмовити в участі у велогонці. Учасники мають самостійно перевіряти внесення до списку учасників на сайті організаторів.
Реєстрація на змагання відбувається на місці проведення велоперегонів у день старту. Для отримання номера батьки учасника мають надати заповнену Згоду батьків, а також документ, що підтверджує особу та рік народження дитини.
Учасник отримує стартовий номер, який має бути закріплений на кермо велосипеда. По закінченні перегонів номери залишаються учасникам. Кожен заїзд учасників складається з 3-8 осіб (в залежності від кількості учасників в велогонці та віковій групі). При достатній кількості учасників можуть формуватись окремі заїзди у віковій групі із розподілом за розміром коліс, а також для категорії «3 роки» — окремо для учасників на біговелах. Для категорій «7-8 років» та старше можуть формуватись окремі заїзди для хлопців та дівчат. При необхідності кількість учасників в заїзді може бути збільшено до 10 осіб. При малій кількості учасників вікові групи можуть бути об’єднані.
5. Порядок проходження дистанції та визначення результатів.
Заїзди відбуваються один за одним. Кількість заїздів в кожній категорії визначається по закінченні реєстрації. Нагородження учасників призами відбувається відразу по закінченні заїзду.
Час першого учасника в заїзді фіксується на фініші. Місце учасника в протоколі визначається для кожного заїзду окремо в черговості фінішування.
Проходження дистанції перевіряється помічниками судді, що знаходяться на трасі. Безпека та порядок на трасі підтримуються організаторами та батьками. Дозволений обгін з дотриманням правил безпеки учасників перегонів. В разі проходження будь-яких ділянок траси пішки, учасник має не перешкоджати іншим учасникам перегонів. Дозволений супровід батьками учасників молодших категорій («3 роки» та «4 роки»). Заборонено ходити та їздити по трасі під час змагань.
6. Порядок нагородження
Нагородження учасників заїзду проводиться зразу по закінченні заїзду. Всі учасники отримують медаль, грамоту, подарунки.
7. Додаткова програма та заходи
Під час та після завершення перегонів можуть бути організовані додаткові розваги для дітей. Вживання алкогольних напоїв заборонено!
8. Фінансування.
Організаційні витрати на проведення змагань та нагородження переможців відбувається за рахунок організаторів, благодійних організаційних внесків, спонсорських та залучених коштів.

22-09-2015

VELOOnline - велосипедный магазин в Киеве, продажа и ремонт велосипедов, велосипеды горные, детские
© VELOOnline - велосипеды для всех и каждого!

Мы в социальных сетях
vk   facebook   twitter   google+ youtube instagram


Меню
VELOOnline
Хотите купить велосипед? Продажа велосипедов и аксессуаров с доставкой.
Веломагазины в Киеве
Киев, м. Оболонь
пр. Г. Сталинграда 4.
Карта проезда

Киев, м. Шулявка
ул. Гетьмана 6, блок А
Карта проезда

Киев, м. Осокорки
пр. Н. Бажана 10.
Карта проезда

Киев, м. Позняки
ул. Ахматовой 34
Карта проезда

+380 44 223-66-23
+380 67 125-33-35
+380 50 588-55-22

Все контакты ...
Велосипедный магазин VeloOnline Сеть велосипедных магазинов в Киеве. Продажа, прокат и ремонт велосипедов. +380 44 2236623 +380 67 1253335 +380 50 5885522 Украина, Киев, м. Оболонь пр. Г. Сталинграда 4. Украина, Киев, м. Шулявка ул. Гетьмана 6, блок А Украина, Киев, м. Осокорки пр. Н. Бажана 10. Украина, Киев, м. Позняки ул. Ахматовой 34
Работаем с 1996 года
Велосипед, велосипеды горные, велосипеды детские, велосипеды BMX, товары для спорта Перезвоните мне | Распродажа
(044) 223-66-23, (067) 125-33-35, (050) 588-55-22
велосипед, велосипеды горные продажа и ремонт в Киев Каталоги велосипедов, как выбрать велосипед, типы велосипедов
Найти
Велосипедный магазин c 1996 года, продажа и ремонт велосипедов Оплата | Доставка | Контакты | Написать | Статус   Корзина
Выбрать язык: Украинский язык Русский язык Английский язык